Şirket olarak müşterilerden 7/24 gelen onarım bildirim kaydı sayesinde soruna ön teşhisi koyabilmekteyiz. Bu sayede siz müşterilerimize daha mükemmel çözümler takdim ediyoruz.Verilen hizmette işçilik ve değiştirilen yedek parça 1 yıl garantilidir.Servis araçlarımızda en fazla ihtiyaç duyulan yedek parçaları bulunduruyoruz.Kendilerini her konuda sürekli geliştiren teknisyenlerimiz sayesinde müşterilerimize en nitelikli hizmeti sağlıyoruz ve sağlamaya devam edeceğiz.

34 yıl'ın verdiği bilgi ve tecrübe ile 1980 yılında Ankara’da Anka Teknik servis kurulmuştur.Aynı şevk istek ve gururla 1980 yılından bu yana Anka Teknik olarak sizlere hizmet vermekteyiz.

Anka Teknik servis Ankara genelinde her marka kombi cihazlarının tamir&bakım ve servislik hizmeti vermektedir.Marka ayrımı yapmaksızın vermiş olduğumuz servislik hizmetimizde orijinal yedek parçadan ödün vermeden kaliteli ve güvenli hizmeti prensip edinen firmamız müşteri portföyünü ve ismini yukarılara taşımak müşteri memnuniyetini kazanmak tek hedefidir.

Son yıllarda özellikle kombi ile ilgili hizmet veren birçok kişi veya servisler bulunmaktadır. Edindiğimiz bilgilere göre, birçok tüketicinin, bilinçsiz veya kötü niyetli kişiler tarafından mağdur edildiğini öğrendik. Teknik donanımı ve bilgisi yetersiz kişiler veya servisler tarafından verilen hizmetlerde birçok tüketicinin servislere olan güveni azalmakta kime güveneceklerini bilememektedirler. Günümüzde kullanılan doğalgazlı cihazların mutlaka ehliyetli, güvenilir servisler tarafından yapılması gerektiğini hepimiz bilmekteyiz.

Kombi v.b gibi cihazlarda, yapılan işlemlerdeki sorumlulukların bilincinde olan firmamız yaşadığınız yere saygılı, güler yüzlü ve güveninizi kazanacak hizmetler sunmaktır. Sizden gelen istek dilek memnuniyet ve önerilerinizi değerlendirip sizin isteğiniz doğrultusunda yenilenmeye ve sizin bizden isteğiniz hizmetin fazlasını vermeye devam edeceğiz.

Neden Biz?

  • 7 / 24 Servis
  • Uzman teknik ekip.
  • Müşteri memnuniyeti.
  • Donanımlı mobil araçlarımız.
  • +1 yıl garanti.
  • Ödeme kolaylığı.